Urazy pleców po wypadku w Anglii

Opublikowano August 19, 2008, godz. 21:13 przez admin

Urazy pleców i kręgosłupa są bardzo powszechne wśród pracowników fizycznych i osób, które uległy wypadkowi komunikacyjnemu (motocykliści, rowerzyści, piesi w czasie upadku).

Pracownicy doznają urazu pleców w czasie podnoszenia ciężarów z niewłaściwej pozycji, przeciążenia (podnoszenie ciężarów, pakunków niedostosowanych do masy ciała). Mają miejsce także z winy pracodawców, którzy nie nadzorują należycie swoich pracowników, nie zapewniają należytych warunków bezpieczeństwa pracy (w tym również maszyn typu lekkie wózki widłowe).

W czasie upadku na plecy istnieje możliwość poważnego urazu pleców w postaci obicia mięśni, zdarcia skóry, czy nawet uszkodzeniu kręgosłupa! Może to skutkować trwałym inwalidztwem lub porażeniem nerwów.

Osoby, które doznały urazów pleców lub kręgosłupa w czasie upadku (także poślizgnięcia lub potknięcia w miejscu publicznym) z winy osoby trzeciej mogą ubiegać się o odszkodowanie. Należne w takim wypadku odszkodowanie za urazy pleców, w zależności od ciężkości obrażeń i długości leczenia może dochodzić do £25,000.

Kategorie: Odszkodowania w UK |

Brak odpowiedzi na “Urazy pleców po wypadku w Anglii”

Komentarze


« Urazy karku, szyi i kręgów szyjnych w Anglii | Pomoc w poszukiwaniu pracy w UK »